SPA Crona
Сауна римська

Сауна чудово зволожує шкіру, збагачує організм вологою і м’яко прогріває тіло. Це волога парна, де пар прогрівається до 38-47°C, а вологість становить майже 100%. Для підсилення ефекту, пар насичують ефірними оліями евкаліпту, м’яти та іншими корисними ароматами.

Сауна руська

Під час перебування в руській сауні посилено активізується кровообіг і підвищується обмін речовин, завдяки цьому тіло насичується корисними речовинами. Регулярне відвідування сауни омолоджує та оновлює шкіру, а також надає їй здоровішого вигляду. Температура в руській сауні становить 50-70 °C при вологості 40%.

Сауна фінська

Це сауна з сухим паром, температура якого досягає 90-100 °C, вологість становить всього 5-10%. Фінська сауна забезпечує повне розслаблення тіла, покращує емоційний стан, стимулює кровообіг та обмінні речовини, а також позбавляє організм шлаків. Часто цей тип релаксу допомагає відновитися після сильних навантажень і в рази підвищує працездатність.

Сауна інфрачервона

Це спеціальне приміщення, у якому людське тіло перебуває під дією інфрачервоних випромінювачів. У сауні в повітря виділяються фітонциди, які пригнічують або вбивають зростання хвороботворних бактерій. У кабіні температура повітря сягає 38-45 °C. Тіло людини активно прогрівається зсередини але при цьому не дає великого навантаження на серце, а просто дозволяє людині спітніти.

Льодовий грот

Льодовий грот - це щось нове на просторах SPA-послуг і ми вирішили стати одним з перших, хто запропонує своїм гостям цю послугу. Відвідини гроту чудово загартовують, зміцнють імунітет та підбадьорюють. Зміна температури призводить до зміни стану органів і систем організму. А також посилюється обмін речовин.

Лавандова аромокімната

Унікальний вид релаксації, який розроблений спеціально для Crona Spa. Це різновид парових саун з ергономічними лавами з інфрачервоним прогріванням. Основою ароматерапії є використання натуральних ароматичних олій, які повністю розслабляють тіло.

Сінотерапевтична кімната

Територія для зміцнення здоров’я та єднання з природою. Для сіннотерапевтичної кімнати використовуємо ароматні олії, які нагадують м’яту, деревій, конюшину, герань, польовицю, незабудку та інші лугові трави. Завдяки перебуванню у цій кімнаті поліпшується циркуляція крові та лімфи, тренуються судини і серце, зникають застійні явища в організмі. Процедура сприяє покращенню сну.

Контрастний душ

Контрастний душ допоможе загартувати ваше тіло, покращить кровообіг, відновить верхній шар шкіри, підвищить стресостійкість та вироблення ендорфінів. Це хороший спосіб підняти настрій та підбадьоритися.