Для Meta Pixel Code
SPA Crona

Спа послуги Crona&SPA

Сауна римська

Сауна чудово зволожує шкіру, збагачує організм вологою і м’яко прогріває тіло. Це волога парна, де пар прогрівається до 38-47°C, а вологість становить майже 100%. Для підсилення ефекту, пар насичують ефірними оліями евкаліпту, м’яти та іншими корисними ароматами.

Сауна руська

Під час перебування в руській сауні посилено активізується кровообіг і підвищується обмін речовин, завдяки цьому тіло насичується корисними речовинами. Регулярне відвідування сауни омолоджує та оновлює шкіру, а також надає їй здоровішого вигляду. Температура в руській сауні становить 50-70 °C при вологості 40%.

Сауна фінська

Це сауна з сухим паром, температура якого досягає 90-100 °C, вологість становить всього 5-10%. Фінська сауна забезпечує повне розслаблення тіла, покращує емоційний стан, стимулює кровообіг та обмінні речовини, а також позбавляє організм шлаків. Часто цей тип релаксу допомагає відновитися після сильних навантажень і в рази підвищує працездатність.

Сауна інфрачервона

Це спеціальне приміщення, у якому людське тіло перебуває під дією інфрачервоних випромінювачів. У сауні в повітря виділяються фітонциди, які пригнічують або вбивають зростання хвороботворних бактерій. У кабіні температура повітря сягає 38-45 °C. Тіло людини активно прогрівається зсередини але при цьому не дає великого навантаження на серце, а просто дозволяє людині спітніти.

Льодовий грот

Льодовий грот - це щось нове на просторах SPA-послуг і ми вирішили стати одним з перших, хто запропонує своїм гостям цю послугу. Відвідини гроту чудово загартовують, зміцнють імунітет та підбадьорюють. Зміна температури призводить до зміни стану органів і систем організму. А також посилюється обмін речовин.

Лавандова аромокімната

Унікальний вид релаксації, який розроблений спеціально для Crona Spa. Це різновид парових саун з ергономічними лавами з інфрачервоним прогріванням. Основою ароматерапії є використання натуральних ароматичних олій, які повністю розслабляють тіло.

Сінотерапевтична кімната

Територія для зміцнення здоров’я та єднання з природою. Для сіннотерапевтичної кімнати використовуємо ароматні олії, які нагадують м’яту, деревій, конюшину, герань, польовицю, незабудку та інші лугові трави. Завдяки перебуванню у цій кімнаті поліпшується циркуляція крові та лімфи, тренуються судини і серце, зникають застійні явища в організмі. Процедура сприяє покращенню сну.

Контрастний душ

Контрастний душ допоможе загартувати ваше тіло, покращить кровообіг, відновить верхній шар шкіри, підвищить стресостійкість та вироблення ендорфінів. Це хороший спосіб підняти настрій та підбадьоритися.

СПА догляд:
  • Масаж - Пілінг з олігоелементами 300.00 грн. 45 хв.;
  • Масаж - Пілінг кавово-медовий 1000.00 грн. 45 хв.;
  • Загальний масаж з арома-свічкою 1500.00 грн. 80 хв.;
  • Терапія з морськими водоростями та гряззю 2000.00. грн 90 хв.;
  • Оливковий джем "Шовковий догляд" 1600.00 грн. 110 хв.;
  • Шоколадна ейфорія 2000.00 грн. 90 хв.;
  • Процедура антистрес 1800.00 грн. 90 хв.;
  • Масажні процедури з какао-маслом 200.00 грн.