Для Meta Pixel Code
SPA Crona

Заняття йогою

Йога на свіжому повітрі, відбуваючись на галявині з горами у горизонті та у тиші, що переносить у інший вимір, - ось так виглядає ідеальний початок дня та "перезавантаження" для душі та тіла.

В теплу пору року ми запрошуємо вас скористатися такою нагодою та спробувати заняття гімнастикою йогів на самій природі разом з кваліфікованим інструктором, і відкрити для себе цей чудовий спосіб очищення думок і підтримання тіла у чудовій формі!

Запис на групові або індивідуальні заняття проводиться на рецепції нашого SPA-центру, а заняття відбуваються на галявині перед терасою SPA-центру. Якщо погода несприятлива, ми перенесемо заняття на терасу SPA-центру. Немає обмежень за віком чи фізичними можливостями, вам знадобиться лише зручний одяг та гарний настрій!

А ви займаєтеся спортом? А можливо, у вашому житті присутня фізична активність? Якщо так, то яка саме? Спорт часто асоціюється зі зусиллями, ризиками та травмами, або з недостатком часу і простору, але ніяк не зі задоволенням і гармонією. Але це неправильне уявлення, оскільки заняття "з-під палки" не принесуть ні задоволення, ні бажаного ефекту. Вихід один - знайти вид активності, який вам до вподоби і відповідає вашому стилю життя. Це може бути піша прогулянка або тренажерний зал, верхова їзда або плавання, танці або йога. Давайте глибше поговоримо саме про йогу, давньоіндійську систему психічного та фізичного розвитку.

Йога в Карпатах - це чудовий спосіб змінити звичайне уявлення про заняття йогою. Йога є надзвичайно популярною, і це не дивно: вона майже не має протипоказань, не потребує спеціального обладнання і легко вписується в наш швидкий ритм життя, надаючи спокій та гармонію.

Комплекс асан - спеціальних поз і вправ, які ви виконуватимете під час занять - спрямований на нормалізацію роботи вашого організму. Наприклад, вдосконалення механізму дихання сприяє розширенню кровоносних судин головного мозку та серця і звуженню периферійних судин, а статична напруга м'язів, сухожиль та зв'язок має позитивний вплив на центральну нервову систему та внутрішні органи. Під час занять ваші суглоби стають більш рухливими, що робить вас гнучкішими та стрункішими.

Виконання ряду асан, навіть тих, що потребують стояння на голові, забезпечує притік крові до легенів та головного мозку, одночасно розслабляючи кінцівки. І це лише декілька унікальних можливостей, які дарує йога.

Ви можете займатися йогою в спеціальних йога-центрах або фітнес-залах, оскільки ця популярна система навчання доступна майже скрізь. Або ж ви можете самостійно займатися йогою за допомогою відеоуроків, яких дуже багато в Інтернеті. Обравши саме цей вид тренувань, ви отримаєте повну мобільність і зможете займатися там, де вам зручно, наприклад, на природі.